As Aden Appraisal

With our experience in the real estate sector; we provide world-class independent, impartial, scientific services in valuation, consultancy, best use survey project valuation, market researc

İnşaat İlerleme ve Yatırım İzleme Danışmanlığı

İNŞAAT İLERLEME VE YATIRIM İZLEME DANIŞMANLIĞI

Daha çok nitelikli ve büyük projeler için finansman sağlayan kuruluşlar, bu kredilerin takip süreçlerinde tarafsız ve profesyonel yaklaşımlarla hazırlanmış tespit raporlarına ihtiyaç duymaktadır. Şirketimiz, bu ihtiyaçlar için projenin ilerlemesinin iş planına uygunluğunun ve yapılan ödemelerle ilerlemenin uyumu tespitleriyle, kredi sağlayıcı tarafındaki riskin en aza indirilmesini sağlayan raporlar hazırlamaktadır. Bu raporlara konu gayrimenkuller herhangi bir türle kısıtlı kalmayıp finansman sağlanan tüm gayrimenkuller olarak çeşitlenebilmektedir.

İnşaat ilerleme tespitleri finansman sağlayıcıların yanı sıra inşaatı devam eden projelerin satışı durumunda da mevcut inşaat seviyesi ile ulaşılan inşaat seviyesindeki yasal durum uyumluluğunun izlenmesi açısından hem satıcı hem alıcı tarafına bilgi sağlamaktadır.

Scroll to top
en_USEN
Whatsapp
How can we help you?
How can we help you?