Aden Değerleme

Gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı

KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

Kentsel dönüşüm çalışmalarında en fazla soru işareti oluşturan konulardan biri, hem hak sahipleri ile müteahhit firma hem de hak sahiplerinin kendi arasındaki paylaşımın adil bir şekilde yapılması konusudur. Şirketimiz, kentsel dönüşüm projelerinde anlaşma sürelerini de uzatan bu endişenin giderilerek adil bir sürecin yürütülebilmesi için kentsel dönüşüm danışmanlığı yapmaktadır. Bu kapsamda mevcut durumda binada yer alan bağımsız bölümlerin şerefiyelendirmesi, projenin hayata geçirilmesi sonrasında oluşacak bağımsız bölümlerin şerefiyelendirmesi ve bu iki çalışma ışığında, yeni projedeki bağımsız bölümlerin hak sahiplerine doğru ve adil bir şekilde dağılımı yapılmaktadır.

Kentsel dönüşüm danışmanlığı kapsamında yapılan çalışmalarda, yeni projedeki arsa payları da belirlenebilmekte ve mevcut durumdaki yapıdaki arsa payı dağılımında gerçekleşmiş hatalarla ilgili tespitler de yapılabilmektedir.

Scroll to top
de_DE_formalDE
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?