Aden Değerleme

Gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz.

Hakkımızda

Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 2004 yılından beri gayrimenkul sektöründe yer alan deneyimli bir ekip tarafından 09.03.2016 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz, Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmalık A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Seri: VIII, No: 35 sayılı “Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere 22.03.2018tarihinde listeye alınmış, ayrıca uluslararası arazi, gayrimenkul, inşaat ve altyapı değerlemesi, yönetimi ve geliştirilmesinde en yüksek uluslararası standartları teşvik eden ve uygulayan profesyonel bir kurum olan İngiltere merkezli Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) tarafından “Regulated by RICS” statüsü ile Avrupa’daki Lisanslı Şirketler listesine kabul edilmiştir. Aden Değerleme Türkiye genelinde ve uluslararası platformlarda faaliyet gösteren değerleme, geliştirme ve değer yönetimi hizmeti sunan uzman bir şirkettir. Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanında uluslararası standartlara sahip olan ve hizmet sunduğu projelerde yatırımları sonuç veren Aden Değerleme, disiplinler arası aksiyon tarzı ile gayrimenkul endüstrisine değer katan önemli firmalardan biridir.

Aden Değerleme olarak deneyimli uzman kadrosu tarafından hazırlanan uluslararası standartlardaki değerleme raporlarıyla müşterilerine, gayrimenkule ilişkin finansal kararlarında destek olmak ve gayrimenkul değerleme sektörünün gelişmesi ve bilimsel bir yapıya kavuşturulması yolunda katkıda bulunmak misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İlkeleri doğrultusunda verdiği gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde “ARANAN” olma ve hızla globalleşen dünyada, sermaye hareketlerinin yoğunlaşması sonucu yatırımcıların finansal kararlar almasında önemli bir yer tutan gayrimenkul değerleme hizmetlerinde uluslararası alanda aktif rol alma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Değerleme çalışmalarında değisik mesleki disiplinlerden gelen ekibi ve gayrimenkul sektöründeki tecrübeleri ile; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları, altyapı değerleme, maddi duran varlıklar, makine ve ekipman konusundaki değerleme ihtiyaçlarını sektör tecrübesi olan konusunda uzman mühendis ekibi ile uluslararası değerleme standartlarında bağımsız, tarafsız ve bilimsel hizmet vermektedir. ADEN Değerleme olarak Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Uluslararası Değerleme Standartları (UDS), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) hüküm ve kuralları içerisinde;

• Bağımsızlık

• Tarafsızlık

• Gizlilik

• Güvenirlilik

• Bilimsellik

• Yetkinlik

• Mesleki Özenlilik

• Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Sektörde oldukça deneyimli olan Aden Değerleme ekibi Türkiye Sermaye Piyasası (SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı ile TDUB (Türkiye Değerleme Uzmanları Birligi) üyelikleri yanında, bünyesinde Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), TEGoVA (The European Group of Valuers’ Associations) tarafından verilen REV (The Recognised European Valuer) ünvan ve lisansına sahip uzmanlarla hizmet vermektedir.

Scroll to top
de_DE_formalDE
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?