Aden Değerleme

Gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz.

Anasayfa

Slide 1
Aden Değerleme

Gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz.

Slide 1
Aden Değerleme

Bağımsızlık-Tarafsızlık-Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk – Güvenirlilik – Bilimsellik – Yetkinlik – Gizlilik – Mesleki Özenlilik anlayışıyla hizmet sunmaktayız.

previous arrow
next arrow

Aden Değerleme

Gayrimenkul sektöründeki tecrübemizle; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları konularında, dünya standartlarında bağımsız, tarafsız, bilimsel hizmet vermekteyiz. Ayrıca, makine ve ekipman konusundaki değerleme ihtiyaçlarınızı sektörde uzun yıllardır tecrübesi olan uzman mühendis çalışanlarımızla sağlamaktayız.

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Uluslararası Değerleme Standartları (UDS), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) hüküm ve kuralları içerisinde; Bağımsızlık-Tarafsızlık-Kurumsal ve Sosyal Sorumluluk – Güvenirlilik – Bilimsellik – Yetkinlik – Gizlilik – Mesleki Özenlilik anlayışıyla hizmet sunmaktayız.

TANITIM KATALOĞU
ÜYELİKLERİMİZ

Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile bu Şirketlerin Kurulca listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere 22.03.2018 tarihinde listeye alınmıştır

Şirketimiz; BDDK’nın 02.04.2015 tarih ve 6255 sayılı kararı ile  bankalara “gayrimenkul, gayrimenkul projesi veya gayrimenkul’e bağlı hak ve faydaların değerlemesi” hizmeti verme yetkisi almıştır.

Şirketimiz Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’ne 04.05.2018 tarihinde tüzel kişi olarak kabul edilmiştir.

Şirketimiz Royal Institution of Chartered Surveyors “RICS” tarafından “Regulated by RICS” statüsü ile Avrupa’daki Lisanslı Şirketler listesine 17.02.2020 tarihinde kabul edilmiştir.

Şirketimiz Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’ne 11.01.2021 tarihinde asil üye olarak kabul edilmiştir.

Lidebir (1)
Sermaye Piyasası Kurulu’nca listeye alınmak suretiyle gayrimenkul değerleme hizmeti veren şirketlerin bir araya gelerek oluşturduğu “LideBİR -Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği’ne üyeyiz.
vessels-value-logo

Şirketimiz Değerleme sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve gemi değerlemesi konusundaki tecrübelerimizi teknolojiden de faydalanarak her gün ileriye taşıyoruz.

DEĞERLEME ALANINDAKİ TÜM İHTİYAÇLARINIZDA SORUNSUZ HİZMET İÇİN ADEN DEĞERLEME!

Ülkemizde gelişen sektörler içerisinde yer alan gayrimenkul sektörü ve ilgili sektörler için değerleme hizmeti oldukça önemlidir. Profesyonel ve uzman bir değerleme firmasından ilgili alana yönelik hizmet alındığında, süreç çok daha akıcı ve verimli ilerleyebilmektedir.  Aden Değerleme olarak; Gayrimenkul, Yabancılara Alım/Satım – Vatandaşlık Hakkı için Gayrimenkul Değerleme, Makine-Ekipman, Tesis ve Diğer Maddi Duran Varlık sınıflarının değerlemesi alanlarında; mevcut yasa, uluslararası standartlar ve yönetmelikler çerçevesinde profesyonel ekibimiz ile hizmet sunuyoruz.

Özellikle gayrimenkul değerleme konusunda çok fazla talebin bulunduğu göz önüne alınırsa, markamız bu alanda oldukça gelişmiş bir hizmet sunmaktadır. Bu alanda uzun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle dünya standartlarında bilimsel koldan, tarafsız bir hizmet verdiğimizi söylemek mümkün. Öte yandan değerleme işlemlerinin yanında konuyla alakalı danışmanlık hizmetleri, proje değerleme süreçleri, doğru piyasa araştırmasının yapılması, en iyi kullanım etütlerinin belirlenmesi gibi alt başlıklarda da uzman kadromuzla sizlere her daim destek sağlamaktayız.

Firmamız SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) ve BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) gibi ulusal, İngiliz Kraliyet Ailesi Tescil ve Lisans Kurumu (Royal Institute of Chartered Surveyors-RICS) gibi uluslararası sektörde önemli kurumların hükümleri içerisinde mesleki titizlik, yetkinlik ve bilimsellik çerçevesinde UDS (Uluslararası Değerleme Standartları) çerçevesinde hizmet sağlamaktadır.

REFERANSLARIMIZ
Bizimle İletişime Geç.
Yandaki iletişim formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede sizlere yardımcı olacağız.
Sizi Arayalım.

    Scroll to top
    arAR
    Whatsapp
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?