Değerleme Talep Formu
Kurumsal

Kurumsal

Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 2004 yılından beri gayrimenkul sektöründe yer alan deneyimli bir ekip tarafından 09/03/2016 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz, Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmalık A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından Seri:VIII, No:35 sayılı “Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler ile bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere 22.03.2018 tarihinde listeye alınmıştır.

Aden Değerleme Türkiye genelinde ve Uluslararası alanda faaliyet gösteren, değerleme, geliştirme ve değer yönetimi hizmeti sunan uzman bir şirkettir.

Gayrimenkul değerleme ve danışmanlık alanında uluslararası standartlara sahip, hizmet sunduğu projelerde yatırımları sonuç veren ADEN Değerleme, disiplinler arası aksiyon tarzı ile gayrimenkul endüstrisine değer katan önemli firmalardan biridir.

Aden Değerleme olarak deneyimli uzman kadrosu tarafından hazırlanan uluslararası standartlardaki değerleme raporlarıyla, müşterilerine gayrimenkule ilişkin finansal kararlarında destek olmak ve gayrimenkul değerleme sektörünün gelişmesi ve bilimsel bir yapıya kavuşturulması yolunda katkıda bulunmak misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hızla globalleşen dünyanın sermaye akışlarında yatırımcıların hızlı finansal kararlar almasına önemli bir yer tutan gayrimenkul değerleme hizmetlerinde uluslararası alanda aktif rol alma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Değerleme çalışmalarında değişik mesleki disiplinlerden gelen ekibi ve sektör tecrübesi ile; değerleme, danışmanlık, en iyi kullanım etüdü, proje değerleme, piyasa araştırmaları, altyapı değerlemeleri, maddi duran varlık değerlemeleri,gemi, uçak değerlemesi, makine ve ekipman değerlemesi konularında uluslararası değerleme standartlarında bağımsız, tarafsız ve bilimsel hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin taleplerine Türkiye’nin 81 ilinde en uygun şekilde cevap verebilmek amacıyla sektörel deneyimleri güçlü, yeniliğe açık, kendini geliştiren ve sektörel gelişmeleri devamlı takip eden bakış açısıyla fark yaratan kurucu, yönetici ve uzman kadrolarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Aden Değerleme olarak hazırlanan uluslararası standartlardaki değerleme raporlarıyla, müşterilerine finansal kararlarında destek olmak ve gayrimenkul değerleme sektörünün gelişmesi ve bilimsel bir yapıya kavuşturulması yolunda katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Hızla globalleşen dünyanın sermaye akışlarında yatırımcıların hızlı finansal kararlar almasına yardımcı olmak amacıyla gayrimenkul sektöründeki gelişmeleri takip ve analiz ederek, yenilikçi yaklaşımlarla uluslararası alanda aktif rol almak.

Değerli Dostlar,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmiş olan Covid-19 virüsü tüm Dünya’da olduğu gibi maalesef ülkemizde de artarak yayılmaktadır.

Ancak salgının artmasını engelleyebilmek için, alınması gereken önlemlerle ilgili Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı https://www.saglik.gov.tr adresini ziyaret ederek ulaşabileceğiniz yönerge ve tedbirlere uymanızı önemle tavsiye ederiz.

Bizler de Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş ailesi olarak bugüne kadar çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin korunması amacıyla işyerimizde gerekli olan ve bilinen her önlemi almaya çalıştık.

Sizlere #evdekal diyoruz ve 23 Mart 2020 Pazartesi gününden başlayarak % 100 uzaktan erişim ile evden çalışmaya başlıyoruz.

Bizlere yine aynı şekilde mobil telefon, e-posta, internet sistemi üzerinden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bu zor zamanların üstesinden hep birlikte geleceğimizden ufak bir şüphemiz yoktur.

Lütfen #evdekal Sağlıklı Günler Dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla.