Değerleme Talep Formu

ÖZEL PROJELER VE DANIŞMANLIK

Aden Değerleme, teminat amaçlı değerleme dışında, farklı ihtiyaçlara göre talep edilen, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yerli – yabancı şahıslar ve kuruluşlar, arazi geliştiricileri (land development) üzerine çalışmalar yürüten kuruluşlara, uluslararası değerleme standartlarına uygun gayrimenkul değerleme hizmeti, pazar araştırması, en iyi ve en verimli kullanım analizi, yer seçimi, iç verim oranı gibi konularda kapsamlı özel değerleme raporu hizmetleri vermek üzere uzman bir kadroyu bünyesinde barındırmaktadır.

Aden Değerleme yatırımcıların, geliştiricilerin ve finansman sağlayıcıların yeni yatırım kararlarını hayata geçirme kararları aşamasında ihtiyaç duydukları fizibilite çalışmalarında, nitelikli gayrimenkul alanında uzun yıllardır sektör tecrübesi olan uzman kadromuz ile hizmet vermektedir.

Ağırlıklı Olarak Talep Edilen Araştırma Raporları

  • Ofis piyasalarının karşılaştırmalı analizi
  • Sanayi ve depolama alanları talep analizi
  • Konut piyasası arz-talep analizi

Değerli Dostlar,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmiş olan Covid-19 virüsü tüm Dünya’da olduğu gibi maalesef ülkemizde de artarak yayılmaktadır.

Ancak salgının artmasını engelleyebilmek için, alınması gereken önlemlerle ilgili Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı https://www.saglik.gov.tr adresini ziyaret ederek ulaşabileceğiniz yönerge ve tedbirlere uymanızı önemle tavsiye ederiz.

Bizler de Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş ailesi olarak bugüne kadar çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin korunması amacıyla işyerimizde gerekli olan ve bilinen her önlemi almaya çalıştık.

Sizlere #evdekal diyoruz ve 23 Mart 2020 Pazartesi gününden başlayarak % 100 uzaktan erişim ile evden çalışmaya başlıyoruz.

Bizlere yine aynı şekilde mobil telefon, e-posta, internet sistemi üzerinden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bu zor zamanların üstesinden hep birlikte geleceğimizden ufak bir şüphemiz yoktur.

Lütfen #evdekal Sağlıklı Günler Dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla.