Değerleme Talep Formu
Kadromuz

Kadromuz

Kadromuz

Ahmet KARABIYIK
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Kadromuz

1991 yılında Yıldız Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İş yaşamına 1993 yılında Etüt Proje Sorumlusu olarak başlamış, çeşitli inşaat ve mühendislik firmalarında Saha Mühendisi, Proje Yöneticisi, Teknik Müdür, Proje Müdürü olarak çalışmıştır. 1996 yılında kendi mühendislik firmasını kurmuş, yurt içi ve yurt dışında metro, demiryolu, karayolu, baraj, boru hattı, otel, AVM, fabrika inşaatlarında proje uygulama ve mühendislik işleri kapsamında çok sayıda kamulaştırma, imar uygulama, kadastro yenileme, tasarım, keşif, metraj, teklif çalışmaları yapmıştır. 2004 yılında değerleme mesleğine adım atmış, gayrimenkul değerleme, arsa-arazi geliştirme, yatırım fizibiliteleri, otel, AVM, hastane, endüstriyel tesis ve enerji üretim tesisleri gibi deneyim gerektiren farklı nitelikteki varlıkların değerleme çalışmalarında görev almıştır. 2016 yılında Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ni kurmuş olup Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Erhan SARAÇ
Genel Müdür  RICS, REV

 

Kadromuz

2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl içerisinde değerleme sektöründe çalışmaya başlamıştır. 2012 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Proje Yönetimi yüksek lisans programını “Yapay Sinir Ağları Metodu ile Gayrimenkul Değerleme” tezi ile tamamlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında birçok değerleme raporu hazırlayan Erhan SARAÇ gayrimenkul, gemi, makine, maddi duran varlık, enerji tesisleri gibi özel bilgi ve tecrübe gerektiren değerleme işlerinde SPK lisanslı firmalara sözleşmeli personel (çözüm ortağı) olarak uzun yıllar hizmet vermiştir. 2015 yılında Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) tarafından Makine Değerleme (Machinery Valuation) alanında üye (MRICS) olarak kabul edilmiştir. 2019 yılında TEGoVA (The European Group of Valuers’ Associations) tarafından verilen REV (The Recognised European Valuer) sertifikası ile Avrupa Değerleme Uzmanları arasına kabul edilmiştir. 2019 yılı Haziran ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. bünyesinde şirket ortağı Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

Mustafa Lütfüllah MAZMANCI

Genel Müdür Yardımcısı
 
 

Kadromuz

2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Harita ev Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl içerisinde Saha Mühendisi ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanı olarak iş hayatına başlangıç yapmıştır. 2007 yılında Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. firmasında Değerleme Uzman Yardımcısı olarak göreve başlamış, 12 yıl boyunca, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Proje Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı olmak üzere çeşitli unvanlarda uzman yönetici olarak görev yapmıştır. Meslek yaşantısı boyunca farklı türde özel değerleme, finans kuruluşlarına teminat amaçlı değerleme olmak üzere çok sayıda Gayrimenkul Değerleme çalışmasında görev almıştır. 2019 yılı Eylül ayından itibaren aktif olarak Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde şirket ortağı Gayrimenkul Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Mesut KAYA

Genel Müdür Yardımcısı

 

Kadromuz

2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli firmalarda danışman olarak Gıda Ambalajı Sorumlu Yöneticiliği yapmıştır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen C Sınıfı İş Güvenliği Belgesine sahip olan Mesut Kaya, 2010 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasında değerleme sektörüne giriş yapmıştır. Makine değerleme departmanının ilk ve kurucu personeli olarak görev almış olup, Değerleme Uzmanı, Yönetici Yardımcısı, Yönetici ve Müdür olmak üzere çeşitli unvanlarda görev yapmıştır. Meslek yaşantısı boyunca; yurt içinde ve yurt dışında fizibilite, makine değerleme, teknik değerlendirme, alıcı/satıcı taraf danışmanlığı, ihale danışmanlığı, enerji tesisleri değerlemesi, Halka açık şirketlerin ve holdinglerin aktiflerinde yer alan sabit kıymetlerin güncel piyasa değeri üzerinden raporlanması ve PPA, M&A çalışmalarında sabit kıymet değerleme çalışmalarında görev almıştır. 2020 yılı Nisan ayından itibaren aktif olarak Aden Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Makine Değerleme Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Sinan DOĞUİZİ
Genel Müdür Yardımcısı

 

Kadromuz

 

1986 yılında Uludağ Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İş yaşamına 1988 yılında Baraj ve hidroelektrik santrali inşaatı yapan Güntekin İnşaat A.Ş.’nde Mali işler bölümünde muhasebe kayıt sorumlusu olarak başlayıp sırasıyla; 1995-1997 tarihleri arasında Burç Taahhüt ve Mühendislik A.Ş.’nde mali işler yöneticisi olarak, 1997- 2006 yılları arasında Türkmenistan-Türkiye arasında ithalat ihracat işi ile iştigal eden Step İnşaat A.Ş. ‘nde Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ortak olarak, İspanyol Abengoa Grup bünyesinde faaliyet gösteren Abeinsa Türkiye Şirketinde Mali ve İdari İşler Müdürü olarak çalışmıştır. 2016 yılında Değerleme alanına geçiş yapmış, çok sayıda konut, işyeri, arsa vb. gayrimenkul değerlemesi ve maddi duran varlık değerleme işlerinde görev almıştır. 2017 yılı temmuz ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Mali ve İdari İşler Departmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Ercan KESKİNER
Özel Projeler Yöneticisi

 

Kadromuz

 

2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İş yaşamına Ulukar A.Ş. ‘de saha mühendisi olarak başlamış, Zetaş Zemin Teknolojileri/Zemin Etüt ve Tasarım A.Ş saha mühendisi, 2010 yılında Özka İnşaat bünyesinde Fenerbahçe Ülker Arena ve Alpella Gençlik Şehri Projesinde saha mühendisi olarak görev yapmıştır. 2012 yılında Değerleme sektörüne geçiş yapmış 2012-2018 yılları arasında EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş.’nde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı, Proje Koordinatörü olarak, 2018 yıllında Nova Değerleme Danışmanlık A.Ş. ‘ye geçerek rapor kontrolü için Denetmen olarak çalışmıştır. Değerleme alanındaki kariyeri boyunca çok sayıda konut, işyeri, arsa-arazi, otel, AVM, Akaryakıt istasyonu değerleme çalışmaları, gayrimenkul yatırım fizibilite çalışmaları gibi nitelikli değerleme çalışmalarında görev almıştır. 2018 yılı kasım ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Özel Projeler Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Begüm KAMIŞÇI
Özel Projeler Yöneticisi

 

Kadromuz

 

2011 yılında Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, aynı yıl içerisinde Beykent Üniversitesi’nde Finans Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Değerleme sektörüne 2012 yılında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. de çalışmaya başlayarak giriş yapmıştır. 2012-2018 yılları arasında Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ve Proje Koordinatörü olarak, 2018 Mart ayında TERRA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’ne geçiş yapıp, Özel Projeler Departmanı’nda Kontrolör çalışmıştır. Değerleme alanındaki kariyeri boyunca çok sayıda konut, işyeri, arsa-arazi, otel, AVM, Akaryakıt istasyonu değerleme çalışmaları, gayrimenkul yatırım fizibilite çalışmaları gibi nitelikli değerleme çalışmalarında görev almıştır. 2019 yılı temmuz ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Özel Projeler Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Natali Vartuhi DERGEZAROĞLU
Özel Projeler Yöneticisi

 

Kadromuz

 

2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans programını tamamlamış olan Dergazaroğlu, 2005 yılında La Madera Turizm Yatırım Danışmanlığı ile başladığı çalışma hayatına, 2006-2008 yılları arasında İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., 2008-2010 yılları arasında TGD Değerleme A.Ş.’nde, 2010-2011 yılları arasında İdeal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de Genel Koordinatör ve İstanbul Bölge Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmüştür. 2012-2017 yılları arasında EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş.’de Proje Değerleme ve Danışmanlık Departmanı Müdürü olarak hizmet vermiştir. Natali V. Dergazaroğlu, gayrimenkul sektöründe çok sayıda gayrimenkul ve gayrimenkul projesinin değerleme, geliştirme ve fizibilite çalışmalarında görev almış olup, 14 yılı aşkın iş tecrübesine sahiptir. 2019 yılı temmuz ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Özel Projeler Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

S. Buğra GÖZ 
Makine Değerleme Yöneticisi

 

Kadromuz

2014 yılında Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan S. Buğra GÖZ, 2017 yılında Bahçeşehir Üniversitesi İşletme yüksek lisans programını “Enerji Santrallerinin Fizibilitesi” tezi ile tamamlamıştır. 2014 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. firmasında değerleme sektörüne giriş yapmıştır. Görev süresi boyunca değerleme uzmanı, kıdemli değerleme uzmanı ve yönetici yardımcısı pozisyonlarında; makine-ekipman, tesis, gemi, her türlü endüstriyel tesisin maddi duran varlık sınıflarının konsolide şekilde değerlenmesi, enerji projelerinin teknik ve finansal değerlendirme raporları, teknik ilerleme raporlarının hazırlanması gibi, birçok değerleme ve danışmanlık projesinde görev almıştır. 2020 yılının Ekim ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık A.Ş. bünyesinde makine değerleme yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.

Hüseyin Barış ALIR
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

 

Kadromuz

 

2016 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Değerleme Sektörüne giriş yapmış, Dünya Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde Değerleme Uzman Yardımcısı olarak işe başlamıştır. 2018 – 2019 yıllarında Değer Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’nde Değerleme alanındaki çalışmalarına devam etmiş, Değerleme Uzmanı olarak çalışmıştır. Değerleme alanındaki kariyeri boyunca özel projeler ve finans kuruluşlarına teminat amaçlı değerlemeler olmak üzere çok sayıda konut, işyeri, arsa-arazi vb. değerle çalışmasında görev almıştır. 2019 yılı itibariyle Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Lisanslı Değerleme Uzmanı olarak görevine devam etmektedir

Merve BİÇER
Operasyon Sorumlusu

 

Kadromuz

 

Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne devam etmektedir. 2015 yılında Yetkin Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş’nde operasyon yetkilisi olarak değerleme sektöründeki kariyerine başlamıştır. Bu süre zarfında Invex kaydı oluşturulması, takbis alınması, gecikme ve talep karşılama gibi bölümlerde görev almıştır. 2019 yılı temmuz ayından itibaren Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde Operasyon Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Değerli Dostlar,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilmiş olan Covid-19 virüsü tüm Dünya’da olduğu gibi maalesef ülkemizde de artarak yayılmaktadır.

Ancak salgının artmasını engelleyebilmek için, alınması gereken önlemlerle ilgili Sağlık Bakanlığı’nın hazırladığı https://www.saglik.gov.tr adresini ziyaret ederek ulaşabileceğiniz yönerge ve tedbirlere uymanızı önemle tavsiye ederiz.

Bizler de Aden Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş ailesi olarak bugüne kadar çalışanlarımızın ve ziyaretçilerimizin korunması amacıyla işyerimizde gerekli olan ve bilinen her önlemi almaya çalıştık.

Sizlere #evdekal diyoruz ve 23 Mart 2020 Pazartesi gününden başlayarak % 100 uzaktan erişim ile evden çalışmaya başlıyoruz.

Bizlere yine aynı şekilde mobil telefon, e-posta, internet sistemi üzerinden kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.

Bu zor zamanların üstesinden hep birlikte geleceğimizden ufak bir şüphemiz yoktur.

Lütfen #evdekal Sağlıklı Günler Dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla.